Z ogromnym żalem zawiadamiamy,
że w dniu 26/06/2020 odeszła nagle nasza wspaniała koleżanka i terapeutka
Zdzisława Stanowska.

Msza żałobna za Zdzisławę Stanowską odprawiona zostanie
w środę, 1 lipca, o godz. 11.00 w kościele św. Józefa Robotnika w Wołominie przy ul. Piłsudskiego 44.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na terenie cmentarza w Klembowie przy ul. Żymirskiego 102.

 

W niedzielę, 25 stycznia, odeszła Swietłana Pełczyńska, jedna z założycielek naszego Stowarzyszenia, jego zasłużona członkini, która swoją obecnością, przyjaźnią, pracą twórczą i nauczycielską wspierała i inspirowała wielu z nas. Była zawsze gotowa do dzielenia się światłem ze swojego serca i niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebowali. 

Swietłana nie życzyła sobie oficjalnych uroczystości pogrzebowych. Mówiła, że wyobraża sobie, że po jej odejściu wszyscy, którzy chcieliby ją pożegnać, spotkają się w jakimś przyjemnym miejscu, żeby porozmawiać i powspominać. 

W imieniu rodziny Swietłany, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na spotkanie pożegnalne, które odbędzie się w Klubie Inteligencji Katolickiej przy ul. FRETA 20/24A w dniu 2 lutego 2020 roku o godzinie 10.00.

 


Drodzy terapeuci i sympatycy Stowarzyszenia.

       

 Zapraszamy na kurs "Metoda normalizacji składu biochemicznego organizmu człowieka i jego subtelnej przestrzeni " , który rozpocznie się w WARSZAWIE

  - I Moduł

 - II Moduł

                                                                                                                                                  

  Prowadząca:  Grażyna Małgorzata Zalewska.

Zapraszamy chętnych, chcących rozpocząć lub powtórzyć kurs, do zgłaszania się bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Więcej informacji:

Facebook :                                                                                                                                                       Małgosia Zalewska - kursy i warsztaty terapeutyczne

 

 

   

Informacje w zakładce Kursy.


Kurs autorski Swietłany Pełczyńskiej, prowadzony przez Julię Popcową METODA NORMALIZACJI SKŁADU BIOCHEMICZNEGO ORGANIZMU CZŁOWIEKA I JEGO SUBTELNEJ PRZESTRZENI, najbliższa edycja odbędzie się : , więcej informacji tutaj.

 

Zarząd Stowarzyszenia


Polskie Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej i Wydawnictwo "Virgo" serdecznie zapraszają na

IV Międzynarodową Konferencję "Świadomość Zdrowia",

która odbędzie się w dniach 12-13 października 2019 w Warszawie
w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA (ul. Kopernika 30, 00-366 Warszawa).

Z przykrością informujemy, że w związku ze zbyt małą ilością zgłoszeń Międzynarodowa Konferencja "Świadomość zdrowia", która miała się odbyć w dniach 12-13 października, zostaje odwołana.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie "Królem swego życia i zdrowia bądź". Swoimi doświadczeniami na temat tego jak nasze zachowania wpływają na jakość naszego życia i zdrowia podziela się zarówno wykładowcy z różnych krajów, jak i uczestnicy konferencji podczas specjalnego panelu dyskusyjnego. Gośćmi IV edycji Konferencji będą: Ewa Danuta Białek, Irina Gawriłowa, Olga Jemelianowa, Ireneusz Mielec, Swietłana Pełczyńska, Magdalena Skaradzińska, Zdzisława Stanowska, Grażyna Małgorzata Zalewska.

Szczegółowy program, warunki uczestnictwa i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.swiadomosc-zdrowia.pl.

Czekamy na wasze zgłoszenia! 

 

 


 

 

 plakat konferencji 2018

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA III EDYCJĘ MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI „ŚWIADOMOŚĆ ZDROWIA”

Temat  przewodni tegorocznej edycji to:

„RYTMY I PŁYWY ŻYCIA”

Jak zawsze różne podejścia, oparte na prawach natury i wykorzystujące naszą świadomość. Human Design, Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Medycyna Chińska, Psychobiologia i wiele innych podejść.

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 czerwca w Warszawie przy Al.Jerozolimskich 123 a, Millenium Plaza.

Podczas konferencji wystąpią:

  • Irina Gawriłowa (Rosja)
  • Terje Eugen Holte (Norwegia)
  • Olga Jemelianowa (Rosja)
  • Nina Miler
  • Swietłana Pełczyńska
  • Zdzisława Stanowska
  • Grażyna Hanna WalasekZgłoszenia uczestnictwa i rezerwacja miejsc na stronie wydarzenia
www.swiadomosc-zdrowia.pl

Lub mailowo pod  adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; telefonicznie pod numerem: +48 601 289 813

KOSZT: 180 PLN.

CENA OBEJMUJE : dwudniowy udział w konferencji, 2 obiady w czasie trwania wydarzenia, przerwy kawowe. Cena nie obejmuje zakwaterowania.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata pełnej kwoty na konto Polskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej

Nr konta: 26 2130 0004 2001 0500 1664 0001. W tytule wpłaty prosimy podać: „wpłata na cele statutowe, konferencja Świadomość zdrowia”.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

ORGANIZATORZY:
Polskie Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej, Ul.Barska 11/13 m.58, 02-315 Warszawa, 
www.polarity-craniosacral.pl
Wydawnictwo „Virgo” ul. Fieldorfa 5 lok. 34, 03-984 Warszawa (Gocław), 
www.virgobooks.pl

PATRONAT MEDIALNY:

Magazyn „Czwarty Wymiar” www.4wymiar.pl

 

 

 

Więcej informacji

www.swiadomosc-zdrowia.pl

 


 

 

 


 

Witamy na pierwszej polskiej stronie poświęconej terapiom:
POLARITY i BIODYNAMICZNEJ CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ.

Prezentujemy informacje o możliwościach uczenia się i zastosowania tych metod w praktyce w celu poprawy stanu organizmu i wszechstronnego rozwoju.

Terapia Polarity i Czaszkowo-krzyżowa należą do dziedziny medycyny naturalnej, pozwalając na wnikliwą ocenę aktualnego stanu organizmu i dynamiczne równoważenie energii życiowej. Jednocześnie skutecznie wspiera oddziaływania medyczne... więcej

Twórcą metody terapia Polarity jest amerykański lekarz neurolog i ortopeda dr Randolph Stone (1890 - 1981). Swój system leczenia oparł na gruntownej wiedzy medycznej i naukach medycyny Wschodu, które poznawał przez 25 lat pobytu w Indiach... więcej

Terapia Polarity daje podstawy do studiowania i stosowania Biodynamicznej Terapii Czaszkowo - Krzyżowej (Biodynamic Craniosacral Therapy).

Strona naszego Stowarzyszenia służy upowszechnianiu opisanych metod.

 

Osoby  zainteresowane kształceniem się oraz uzyskaniem dostępu do informacji dodatkowych zapraszamy do rejestracji w serwisie .

Zapisy na kursy odbywają się u Instruktorów

Informujemy, że rejestrując się w naszym serwisie wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe pozostawiamy wyłącznie do naszej wiadomości, nie będziemy ich nikomu przekazywać. W każdej chwili możesz je zaktualizować.

Osoby zainteresowane działalnością Stowarzyszenia prosimy o kontakt.